Aquanaut motorjachten
AQUANAUT - HOME   AQUANAUT JACHTEN   VERHUUR   OCCASIONS   POLYESTER BOTEN   JACHTHAVENS   NIEUWS   
LeveringsoverzichtAquanaut Privilege OKAquanaut Privilege AKPrivilege DESIGNTest berichtenPrivilege 1150 AKPrivilege 1250 AKPrivilege 1350 AKPrivilege 1350 PHPrivilege 1500 AKPrivilege 1700 PHAquanaut Drifter CSAquanaut Drifter CS OKAquanaut European VoyagerAquanaut Global VoyagerAquanaut Monte CristoAquanaut VintageAquanaut specialsAquanaut brochureAquanaut YouTube ChannelInformatieformulier
Aanmelden Journaal
journaal
Aquanaut Vloot
Online boeken
Laatste Nieuws

BOOT VAN DE MAAND

St.Tropez

Nu voor € 69.900,-

AQUANAUT JACHTEN  Aquanaut Privilege AK

Aquanaut Privilege AK

Privilege 1150 AK
Privilege 1250 AK
Privilege 1350 AK
Privilege 1350 PH
Privilege 1500 AK
Privilege 1700 PH
Zoals het oog instinctief de vorm volgt, volgt de vorm de functie.

Lijnen staan nergens stil . . .

De naam "PRIVILEGE" zegt het al: Dit nieuwe motorjacht is ontworpen en gebouwd voor de absolute kenner, die het meest bijzondere wil en dit op waarde weet te schatten.

Voortgekomen uit de klassieke Aquanaut "Drifter-lijn" is ook de "PRIVILEGE" met de, door Aquanaut ontwikkelde, multiknikspantromp en zeewaardige mogelijkheden (CE categorie B) een belangrijke aanvulling en verrijking van de vloot.

Alle ervaring en gefundeerde know-how van het Aquanaut ontwerpteam zijn in de "PRIVILEGE" samengevoegd om een buitengewoon schip met opmerkelijke vaareigenschappen te creëeren, welke qua vormgeving en functionaliteit volledig nieuw en innovatief is. Zo zijn er in de markante opbouw nergens scherpe hoeken of kanten te vinden en is het salondak met dubbel gekromde lijnen een stukje hightech toepassing in de kasko-bouw, welke voorheen niet mogelijk was. Door handig gebruik te maken van de computer in combinatie met traditioneel vakmanschap zijn ook details als windschermfundatie , trappen en opstaptreden overal afgerond.

De stuurstanden zijn binnen en buiten ergonomisch uitgevoerd en bieden een goed zicht op alle instrumenten. Ook de ramen, patrijspoorten en vluchtluiken passen harmonisch in het design van de "PRIVILEGE".

Ook binnen lijken de lijnen nergens stil te staan, maar bewegen ze, waarbij zwaar lijstwerk zorgt voor een "rijk gevoel".

Deze design filosofie vindt men ook binnen in de boot terug in de vorm van veel slimme interieur details.

Aquanaut Yachting
Holland B.V.

Selfhelpweg 9
8607 AB SNEEK
Nederland

Tel: +31 (0) 515 41 22 53
Fax: +31 (0) 515 41 66 55
E-mail: sales@aquanaut.nl

Nederlandse vlagDuitse vlagEngels vlagFranse vlagRussische vlagItaliaanse vlag Sitemap